Już w poniedziałek 22 maja rozpoczynają się Piastonalia Uniwersytetu Opolskiego. Samorząd Studencki przygotował 3 dni świetnej muzyki, a my przygotowaliśmy dla Was kilka wydarzeń sportowych.

W poniedziałek o 9 rozpoczynamy dobrze znany Wam turniej – Orlikonalia! 8 drużyn powalczy o miano najlepszej Piastonaliowej drużyny. Zapisy na turniej zostały zamknięte. O 11 rusza “Strefa Sportu”. Dostępna będzie dla Was siłownia na świeżym powietrzu, rowerki stacjonarne i stoły do tenisa stołowego. O 15:30 startujemy z nowym wydarzeniem jakim są “Koszykonalia – rzuć za 3!” W wyznaczonym czasie zwodnicy postarają trafić do kosza za 3 punkty. Najlepsza 4 awansuje do wielkiego finału. Kto okaże się najlepszy?

We wtorek o 10:30 na małej scenie rusza rozgrzewka przed Piastami. O 11 pierwsi zawodnicy wystartują w kolejnej edycji Towerrunning. Studentki i Studenci nie dotykając barierki oraz ścian w jak najszybszym czasie muszą wbiec na 12 piętro D.S Niechcic. Jeśli jeszcze się nie zapisaliście, zapraszamy do zapisów przez formularz zgłoszeniowy.

Zapisz się już dziś! (klik)